Cyklo Blog - Blog o cyklistice a všem podobném | Proficyklodresy.cz

 
 
Úvod > Blog
 

 

  • V této části vás budeme během roku informovat o připravovaných cyklistických akcích, kterých se zúčastníme nebo které budeme sami organizovat.

 

  • V případě, že máte zájem využít tento prostor k informování ostatních cyklistů o zajímavých akcích, neváhejte nás kontaktovat. Rádi na naší stránce, která má velkou návštěvnost, odprezentujeme informace, které budou zajímavé pro všechny nadšence cyklistiky. 

Těšíme se na společné cyklistické akce!

 

 

 
 

Náramek Bike For Life

Středa, 21 září 2016

Zakoupením náramku uděláte radost ne jen sobě – protože dáte světu hrdě najevo že jste zanícený cyklista, cyklistka, ale hlavně uděláte radost někomu jinému. Koupením náramku Bike 4 life totiž přispějete na dobrou věc. 100% ceny náramku bude věnován na pomoc lidem, kteří to potřebují.

Celý článek...
 

Motivujte své děti k cyklistickým výkonům

Středa, 21 září 2016

Některé děti mají sport v krvi a neumí si bez něj představit ani jeden den. Jiné by zase nejraději proseděli za počítačem 24 hodin denně. Patříte mezi náruživé cyklisty a chcete na tento sport přesvědčit i své ratolesti? Pořádně je motivujte.

Celý článek...
 

Hledáme cyklopár!

Středa, 21 září 2016

Podělte se s námi v komentáři o vaši zamilovanou fotografii a zapojte se do naší soutěže. Vyhrajte pro sebe a svou polovičku krásný cyklodárek!

Celý článek...
 

5 tipů, jak se připravit na kole v zimě

Středa, 21 září 2016

Ani v zimě se nemusíte vzdávat své oblíbené sportovní aktivity. Cyklistika v zimě může být stejným požitkem, jako její letní varianta. Stačí se připravit na chladnější počasí, mráz a všechno zvládnete levou zadní. 

Celý článek...
 

Cyklisti nepoznají zimní spánek

Středa, 21 září 2016

Ježdění na kole se považuje za letní sportovní aktivitu. Profesionální jezdci však neodloží kolo do sklepa ani v chladnejším počasí. Zajímalo vás někdy, co vlastně ti cyklisté v zimě dělají?

Celý článek...
 

Proč jsme nejlepší

Středa, 21 září 2016

V tomto blogu by jsem rád představil výhody nákupu v našem eshope a hlavní rozdíly, ve kterých se snažíme lišit od konkurence. 

Celý článek...
 

10 skvělých nápadů pro vánoční dárek

Středa, 21 září 2016

Ještě uvažujete o tom, čím tento rok překvapíte své blízké? Ze všech stran se na vás hrnou různé nabídky a kolem výběru dárku je celá věda. My vám přinášíme stručný přehled dárků,které zaručeně potěší a motivují k lepším cyklovýsledkům!

Celý článek...
 

Cyklistický set v zimě

Středa, 21 září 2016
Náš zákazník Pali se po otestování zimního cyklistického setu rozhodl využít možnost našeho cykloblogu a podělit se o své dojmy.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze