LIVALL – inteligentní přilba

 
 
Úvod > Blog > LIVALL – inteligentní přilba
 

LIVALL – inteligentní přilba

Úterý, 01 srpen 2017

Tvrdit o průmyslovém produktu, že je inteligentní, se může zdát přehnané, ale v případě přileb Livall nejnovější generace se takové tvrzení zdá plně na místě. Posuďte sami: Umí totiž celou řadu věcí: měřit srdeční puls, přivolat pomoc, realizovat telefonní hovor, fungovat jako vysílačka či přehrávat hudbu z telefonu. Samozřejmostí je funkce „blikačky“ při špatné viditelnosti.

 

Cyklistická přilba LIVALL do značné míry mění cyklistiku. Vaše vyjížďky dokáže obohatit o řadu zážitků. Je nejen bezpečnější než tradiční helmy, ale také zábavnější – protože je interaktivní. Základní funkce produktu zůstává samozřejmě stejná: je to přilba, která chrání hlavu cyklisty před úrazem. Dodává se v několika provedeních, které se od sebe liší velikostí, tvarem a barvou. Pochopitelně nechybí globální bezpečnostní atesty, potvrzující splnění příslušných norem. Kromě toho však LIVALL nabízí několik funkcí s velmi jedinečnými schopnostmi.

 

LIVALL BH60 POLAR BLACK CYKLISTICKÁ PŘILBA

 

Integrované reproduktory

díky nim lze přijímat hovory, poslouchat hudbu a komunikovat s ostatními uživateli LIVALL přes vysílačku. Reproduktory samozřejmě nezakrývají ucho, takže cyklista zůstává ve spojení s okolním světem a má přehled o dění okolo sebe. Kromě reproduktorů je k dispozici také mikrofon, takže přilbu lze využít jako Bluetooth handsfree pro bezpečné telefonování za jízdy. Dva cyklisté také mohou využít přilbu s aplikací jako vysílačku pro vzájemnou komunikaci.

LIVALL BH60 IVORY WHITE CYKLISTICKÁ PŘILBA

 

Monitor srdeční frekvence

sleduje tepovou frekvenci v průběhu jízdy, takže můžete zaznamenávat průběh svého tréninku. Pokud se hodnoty vyšplhají nebezpečně vysoko, upozorní na to přilba prostřednictvím automatického hlasového varování.

LIVALL BH62 BLACK/RED CYKLISTICKÁ PŘILBA

 

Přivolání pomoci

nechceme vás strašit, ale cyklistika občas přináší pády. V takové situaci může být někdy složité vyhledat lékařskou pomoc. Helma kritickou situaci dokáže poznat a automaticky odešle zprávu předem stanovené kontaktní osobě.  Umožňují to senzory umístěné v přilbě a na displeji smartphonu se spustí časový odpočet. V případě, že je cyklista v bezvědomí a odpočítávání nezruší, odešle aplikace na předem stanovený kontakt SOS hlášení s přesnou polohou zjištěnou pomocí GPS.

Hlasitost zvuku, stejně jako přijmutí či odmítnutí hovoru, lze ovládat pomocí tlačítek na přilbě, aplikace v telefonu nebo dálkového ovladače připevnitelného na řídítka. Volitelným příslušenstvím je snímač otáček. Nová „smart“ přilba Livall zaznamenává rychlost a další veličiny měřené běžnými cyklopočítači, výdrž senzoru až 180 dnů zajistí vyměnitelná knoflíková baterie.

 

LIVALL MT1 BLACK/RED CYKLISTICKÁ PŘILBA

Všechny funkce lze ovládat z malého dálkového ovladače, který se montuje na rukojeť řídítek. Z tohoto ovladače lze aktivovat také světelné signály (ukazatele směru nebo varovná světla) na zadní straně helmy či spustit fotoaparát na chytrém telefonu a pořídit snímek. Dálkový ovladač tak umožňuje ovládání helmy i aplikace LIVALL Riding, aniž by se cyklista rozptyloval. Přímo z řídítek tak lze ovládat hlasitost, přeskakovat skladby, pozastavit hudbu, volat, pořizovat fotografie a ovládat barevná LED světla na zadní straně helmy.

 

 
 
 

 

  • V této části vás budeme během roku informovat o připravovaných cyklistických akcích, kterých se zúčastníme nebo které budeme sami organizovat.

 

  • V případě, že máte zájem využít tento prostor k informování ostatních cyklistů o zajímavých akcích, neváhejte nás kontaktovat. Rádi na naší stránce, která má velkou návštěvnost, odprezentujeme informace, které budou zajímavé pro všechny nadšence cyklistiky. 

Těšíme se na společné cyklistické akce!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze