Náramek Bike For Life

 
 
Úvod > Blog > Náramek Bike For Life
 

Náramek Bike For Life

Středa, 21 září 2016

Zakoupením náramku uděláte radost ne jen sobě – protože dáte světu hrdě najevo že jste zanícený cyklista, cyklistka, ale hlavně uděláte radost někomu jinému. Koupením náramku Bike 4 life totiž přispějete na dobrou věc. 100% ceny náramku bude věnován na pomoc lidem, kteří to potřebují.

Každý půlrok si vyhodnotíme Vámi zakoupený počet náramků a spočítáme sumu,kterou pomůžeme díky Vám, vybrané organizaci (dětský domov, domov sociálních služeb...) a přispějeme finančně na nákup potřebných věcí... Samozřejmě, že Vás o všem budeme vždy  včas informovat, aby jste měli přehled o tom, komu jste pomohli. Na výběr máte z 10 různých barev: bíla, šedá, červená, bleděmodrá, oranžová, růžová, tmavomodrá, zelená, žlutá, fialová. Kromě barvy si můžete vybrát i velikost: S/M – 180mm, L/XL – 190mm, XXL – 202mm My tady  v cyklodresích „testujeme“ náramky už několik dní...do pokladničky jsme vložili prvních 21 euro. Veríme, že se k nám přidáte a spolu uděláme krajší svět tým, kterí to potřebují.

 
 
 

 

  • V této části vás budeme během roku informovat o připravovaných cyklistických akcích, kterých se zúčastníme nebo které budeme sami organizovat.

 

  • V případě, že máte zájem využít tento prostor k informování ostatních cyklistů o zajímavých akcích, neváhejte nás kontaktovat. Rádi na naší stránce, která má velkou návštěvnost, odprezentujeme informace, které budou zajímavé pro všechny nadšence cyklistiky. 

Těšíme se na společné cyklistické akce!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze