Slavné cyklistické týmy: BORA-hansgrohe

 
 
Úvod > Blog > Slavné cyklistické týmy: BORA-hansgrohe
 

Slavné cyklistické týmy: BORA-hansgrohe

Pátek, 04 srpen 2017

Německý tým Bora-hansgrohe patří k nejmladším pojmům prezentujícím se v nejvyšší kategorii World Tour. Do profesionální cyklistiky vstoupil teprve v roce 2010 – ve druhé nejvyšší kategorii (profesionální kontinentální týmy) pod názvem Team NetApp.

 

Současné jméno titulárního sponzora se objevuje až od roku 2015 a díky angažmá trojnásobného mistra světa Petera Sagana od sezony 2017 má mimořádně vysoké ambice. Silnou stopu v této německé stáji zanechali čeští cyklisté – čtyřnásobný mistr ČR v časovce Jan Bárta a také Leopold König, který se do trikotu Bory letos oblékl po dvouletém angažmá ve stáji Sky, když největší vzestup své kariéry zaznamenal v Teamu NetApp. Za Boru závodí i ambiciózní polský cyklista Rafal Majka, který do týmu přišel podobně jako Peter Sagan z již zaniklé stáje Tinkoff. 

 
 
 

 

  • V této části vás budeme během roku informovat o připravovaných cyklistických akcích, kterých se zúčastníme nebo které budeme sami organizovat.

 

  • V případě, že máte zájem využít tento prostor k informování ostatních cyklistů o zajímavých akcích, neváhejte nás kontaktovat. Rádi na naší stránce, která má velkou návštěvnost, odprezentujeme informace, které budou zajímavé pro všechny nadšence cyklistiky. 

Těšíme se na společné cyklistické akce!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze