Doplňky výživy

 
 
 
  • info@proficyklodresy.cz
  • 00420 570 075 476 (9:00 - 16:00)
 
 
Strip Darčekové poukažky
 
 
 
Úvod > CYKLO PRÍSLUŠENSTVÍ > Doplňky výživy
 
Doplňky výživy
 
 

Doplňky výživy

Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Dostupnost
Filtruj podle dostupnosti produktů
 
 

Doplňky výživy

Seřadit podle: Řadit sestupně
Zobrazuji :
 
Stanovil sis ambiciózní sportovní cíle a na cestě k jejich dosažení neakceptuješ žádné kompromisy? Správný výběr potravinových doplňků je klíč k jejich dosažení. PowerBar Beta-Alanin podporuje tvorbu karnosinu ve svalech, který neutralizuje kyselé vodíkové ionty a stabilizuje tak úroveň pH.
700 Kč
Powergy HYDRO MAX je energetický gel, který je vhodný během provádění jakéhokoli sportu. Vědecky vyvinutý mix sacharidů C2MAX vám během výkonu rychle dodá potřebnou energii. Kompaktní velikost balení ocení zejména běžci a cyklisté. Lehce se polyká, a proto jej není nutné zapíjet vodou. 100 g kofeinu zvyšuje duševní i tělesnou výkonnost, oddaluje únavu. Bez přidaných umělých příchutí a barviv. Patentovaná technologie balení umožňuje snadné otevření jednou rukou. Doporučené použití je během tréninku.
70 Kč
Po absolvování intenzivního tréninku nebo závodu vaše svaly potřebují výživu a váš imunitní systém je oslabený. PowerBar RECOVERY je regenerační nápoj, který vašim svalům ihned po cvičení dodá potřebné bílkoviny. Díky tomu můžete být připraveni na další trénink! Obsahuje Trisource Protein - speciální směs kaseinu, syrovátky a sójové bílkoviny určené na podporu růstu a udržování svalstva, a také zinek a glutamin pro posílení imunitního systému. Doporučené použití: 55 g přípravku (asi 4 polévkové lžíce) rozpustit ve 200 ml vody a vypít do 30 minut po výkonu.
810 Kč
Po náročném cvičení nebo závodech potřebuje vaše tělo správnou výživu. Tyčinka PowerBar ProteinPlus 33% je výbornou alternativou k proteinovému nápoji. Rychle vás zasytí a zároveň doplní potřebné živiny. Obsahuje sacharidy a rozdílné bílkovinné zdroje, které jsou absorbovány tělem postupně. To zaručuje dlouho trvající podporu růstu svalů. Mezi nimi i Trisource Protein - speciální směs kaseinu, syrovátky a sójové bílkoviny. Každá tyčinka obsahuje minimum 26 g bílkovin a 3 g Leucinu - nejdůležitější esenciální aminokyselinu potřebnou pro růst svalů. Bez kolagenu a aspartamu. Doporučené použití je před nebo po výkonu.
90 Kč
Tyčinka PowerBar Ride Ti zabezpečí prostřednictvím komplexních sacharidů a vlákniny dlouhodobé uvolňování energie. Ideální na dlouhé výlety nebo závody.
60 Kč
POWERBAR AMINO MEGA LIQUID AMPULKA 25 ML NEUTRAL , která ti dokonale doplní chybějící energii.
70 Kč
POWERBAR AMINO MEGA LIQUID AMPULKA 25 ML NEUTRAL , která ti dokonale doplní chybějící energii.
84 Kč
POWERBAR ISOMAX - IONTOVÝ NÁPOJ 50G Č. POMERANČ ti dokonale doplní chybějící energii.
60 Kč
POWERBAR 5 ELEKTROLYTOV 10 TABLIET / ČERNÝ RYBÍZ
168 Kč
POWERBAR 5 ELEKTROLYTOV 10 TABLIET / růžový grapefruit
168 Kč
Dostaň ze svého tréninku maximum! Regenerační nápoj byl vyvinut na základě nejnovějších poznatků z oblasti sportovní výživy. Obsahuje sacharidy s vysokým glykemickým indexem pro doplnění energetických zásob a proteiny pro udržování svalů. Optimální poměr zinku a hořčíku posílí tvůj imunitní systém a zmírní únavu z náročného trénování nebo závodů. Samozřejmostí jsou kvalitní ingredience prvotřídní kvality jako např. sójový protein, ovesná mouka a přírodní příchutě.
1.090 Kč
Izotonický sportovní nápoj PowerBar.
432 Kč
Izotonický sportovní nápoj PowerBar je určen k intenzivním tréninkem a závodem.
640 Kč
Izotonický sportovní nápoj PowerBar je určen k intenzivním tréninkem a závodem.
640 Kč
Iontový nápoj PowerBar ISOMAX je určen k intenzivním tréninkem a závodem.
1.008 Kč
PowerGel Hydro Cola od PowerBar je energetický gel, který není potřeba zapíjet vodou. Bohatý obsah sodíku, kofeinu, glukózy a fruktózy.
70 Kč
Power Gel Černý rybíz + kofein od Power Bar je ideálním zdrojem energie během náročných tréninků nebo závodů.
62 Kč
Power Gel Tropické ovoce od Power Bar je ideálním zdrojem energie během náročných tréninků nebo závodů.
62 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze