SANTINI

 
 
 
  • info@proficyklodresy.cz
  • 00420 570 075 476 (9:00 - 16:00)
 
 
 
Úvod > ZNAČKY > SANTINI
 
SANTINI
 
 

SANTINI

Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Dostupnost
Filtruj podle dostupnosti produktů
VELIKOST
 
 

SANTINI

Seřadit podle: Řadit sestupně
Zobrazuji :
 
Vesta je navržena pro World Tour jezdce jako součást cyklistického oblečení do chladného a větrného počasí. Má přiléhavý závodní střih, ale na rozdíl od dresu nebo bundy nepůsobí příliš stažlivě. Přední strana je vyrobena z větruodolného materiálu Windstopper®, který poskytuje i částečnou ochranu před deštěm.
2.100 Kč 1.790 Kč
Cyklistický dres TREK - SEGAFREDO FLUO vhodný pro pány i dámy.
2.100 Kč 1.790 Kč
Cyklistická vesta je navržena pro World Tour jezdce jako součást cyklistického oblečení do chladného a větrného počasí. Má přiléhavý závodní střih, ale na rozdíl od dresu nebo bundy nestahuje. Přední strana je vyrobena z větruodolného materiálu Windstopper®, který poskytuje i částečnou ochranu před deštěm.
2.100 Kč 1.790 Kč
Návleky na ruce jsou určeny do chladných a suchých podmínek. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
980 Kč 830 Kč
Cyklistické rukavice z elastické tkaniny Lycra. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
1.060 Kč 900 Kč
Cyklistické kalhoty s laclem z pružného, tvarovaného funkčního vlákna Thunderbike Power Lycra. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
2.380 Kč 2.020 Kč
Cyklistický dres s krátkým rukávem z lehké a prodyšné tkaniny z mikrovlákna. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
2.100 Kč 1.790 Kč
Cyklistický dres s krátkým rukávem z extrémně lehké a odolné textilie BodyFit a z prodyšného materiálu Rudy. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
2.660 Kč 2.260 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze