SANTINI

 
 
 
  • info@proficyklodresy.cz
  • 00420 570 075 476 (9:00 - 16:00)
 
 
 
Úvod > ZNAČKY > SANTINI
 
SANTINI
 
 

SANTINI

Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
Dostupnost
Filtruj podle dostupnosti produktů
VELIKOST
VELIKOST PONOŽKY
VELIKOST NÁVLEKU
 
 

SANTINI

Seřadit podle: Řadit sestupně
Zobrazuji :

 
Navrženy tak, aby maximalizovaly výkonnost a pohodlí. Vyrobeny z lehké tkaniny s gelem tlumícím nárazy. S prodyšnou Spider tkaninou zajišťují maximální komfort. Na dlani se nachází protiskluzová semišová podložka, která zajistí pevný a stabilní úchop.
650 Kč
Zimní nákrčník poskytující izolaci z měkké Koln vlny - unikátní směs vlny a polyamidu.
650 Kč
Milujeme La Vuelta! Nekompromisní tým a individuální časové zkoušky, výbušné, vysokohorské povrchy a proměnlivý druh počasí dělají z Vuelty závody, které mohou zlomit šampiona nebo začít kariéru nováčka. Kdo bude nosit letošní Vuelta Red dres? Dres pro vítěze všeobecné klasifikace. Prodyšný, elastický a lehký, tento dres je ideální pro vaše letní jízdy. S materiálem BODYFIT na rukávech, širokou trojitou zadní kapsou a s vnitřním elastickým páskem se silikonovým ukončením na spodní straně zajišťuje, že dres bude během jízdy vždy ve správné poloze.
2.210 Kč
La Vuelta je proslulá mnoha velkolepými výškovými etapami. Tento dres je pro jezdce, který zabírá první místo jako Král Klasifikace Hory v souladu s body, které nashromáždil v každé etapě horského průsmyku. Prodyšný, elastický a lehký, tento dres je ideální pro vaše letní jízdy. S materiálem BODYFIT na rukávech, širokou trojitou zadní kapsou a s vnitřním elastickým páskem se silikonovým ukončením na spodní straně zajišťuje, že dres bude během jízdy vždy ve správné poloze.
2.210 Kč
Nejlepší sprinteři na světě budou bojovat v mnoha provedeních tohoto vydání La Vuelta. Hledají nejen vítězství etap, ale také zelený dres, symbol pro jezdce, který obsadil první místo v bodové klasifikaci v souladu s pozicí získanou v každé z ukončených etap. Jezdci budou shromažďovat body v závislosti na pozice na konci každé etapy, jakož i během průběžného sprintu. Prodyšný, elastický a lehký, tento dres je ideální pro vaše letní jízdy. S materiálem BODYFIT na rukávech, širokou trojitou zadní kapsou a s vnitřním elastickým páskem se silikonovým ukončením na spodní straně zajišťuje, že dres bude během jízdy vždy ve správné poloze.
2.210 Kč
Mnozí mistři se dostali k slávě díky prvním zkušenostem na cestách Vuelty. Od tohoto roku bude nejlepší z mladých jezdců schopen získat novou cenu: Bílý dres, symbol prvního mladého jezdce ve všeobecné klasifikaci. Prodyšný, elastický a lehký, tento dres je ideální pro vaše letní jízdy. S materiálem BODYFIT na rukávech, širokou trojitou zadní kapsou a s vnitřním elastickým páskem se silikonovým ukončením na spodní straně zajišťuje, že dres bude během jízdy vždy ve správné poloze.
2.210 Kč
Souprava Santaurio del Acebo je určena pro ohromující, hornatou oblast Asturie, která je domovem obou etap 15 a 16 La Vuelta v roce 2019. Stupeň 15 končí na Santuario del Acebo. Fáze 16 na výstupu na Alto de la Cubilla. Zářivá žlutá a modrá barva je čerpána z oficiální vlajky regionu. Křížový motiv zabudovaný do sloupové grafiky je známý lokálně jako Cruz del la Victoria. Byl nesen Pelagiusem, prvním králem Asturie, v rozhodující bitvě Covadonga proti Mauremu v 8. století. Slovo pro Asturii v designu je upraveno z rytiny na kamenném podstavci, kde stojí socha krále Pelagia. Prodyšný, elastický a lehký, tento dres je ideální pro vaše letní jízdy. S materiálem BODYFIT na rukávech, širokou trojitou zadní kapsou a s vnitřním elastickým páskem se silikonovým ukončením na spodní straně zajišťuje, že dres bude během jízdy vždy ve správné poloze.
2.210 Kč
První ze čtyř etapových dresů v kolekci Vuelta 2019 je věnován pobřeží Costa Blanca, 200 kilometrů pobřeží Středozemního moře v provincii Alicante na jihovýchodním pobřeží Španělska. Region je domovem prvních pěti etap. Klíčové designové prvky této soupravy jsou založeny na neuvěřitelných růžových barvách přítomných v solných jezerech, typických pro region a na modré barvě symbolizující oceán. Grafický pruh na hrudi, motiv designu reprezentující všech 21 stupňů La Vuelta závodů, je replikován na všech COSTA BLANCA produktech. Prodyšný, elastický a lehký, tento dres je ideální pro vaše letní jízdy. S materiálem BODYFIT na rukávech, širokou trojitou zadní kapsou a s vnitřním elastickým páskem se silikonovým ukončením na spodní straně zajišťuje, že dres bude během jízdy vždy ve správné poloze.
2.210 Kč
Top produkty
Koncepce dresu KILOMETRO CERO pro rok 2019 spočívala ve shrnutí všech grafických prvků a zaměření se na vytvoření super čistého, symbolického designu. Zachování designu KILOMETRO CERO, s přímým propojením na náměstí Puerta del Sol, se vyznačuje výraznými červenými a žlutými barvami španělské vlajky a vytváří jednoduchý blokový gradient, který posouvá zaměření designu přímo do Španělska, jeho hlavního města a celkovou krásu Vuelty. Prodyšný, elastický a lehký, tento dres je ideální pro vaše letní jízdy. S materiálem BODYFIT na rukávech, širokou trojitou zadní kapsou a s vnitřním elastickým páskem se silikonovým ukončením na spodní straně zajišťuje, že dres bude během jízdy vždy ve správné poloze.
2.210 Kč
Krátké kalhoty s barevným laclem, GITevo cyklovložkou a se silikonovým ukončením ve spodní části. Vyrobeny s designem COSTA BLANCA, jsou ideální k doplnění vašeho vzhledu s ostatními oděvy speciální linie. Inovativní cyklovložka GITevo vyrobena z antibakteriálního vlákna a s jádrem Twist Gel, která se vždy dokáže vrátit do původního tvaru i po dlouhých hodinách v sedle. Je ideální na to, aby vám poskytla pohodlí, které hledáte, když jezdíte, jakož i ochranu nejcitlivějších míst a umožňuje vám plně se soustředit na svůj výkon na dlouhé vzdálenosti. Mají silikonové ukončení ve spodní části, aby kalhoty držely v perfektní poloze při šlapání do pedálů.
3.120 Kč
Top produkty
Krátké kalhoty s barevným laclem, GITevo cyklovložkou a se silikonovým ukončením ve spodní části. Vyrobeny s designem LOS MACHUCOS, jsou ideální k doplnění vašeho vzhledu s ostatními oděvy speciální linie. Inovativní cyklovložka GITevo vyrobena z antibakteriálního vlákna a s jádrem Twist Gel, která se vždy dokáže vrátit do původního tvaru i po dlouhých hodinách v sedle. Je ideální na to, aby vám poskytla pohodlí, které hledáte, když jezdíte, jakož i ochranu nejcitlivějších míst a umožňuje vám plně se soustředit na svůj výkon na dlouhé vzdálenosti. Mají silikonové ukončení ve spodní části, aby kalhoty držely v perfektní poloze při šlapání do pedálů.
3.120 Kč
Letní rukavice s designem SANTUARIO DEL ACEBO, s protiskluzovou výstelkou odolnou vůči nárazům. Prodyšný a elastický materiál na zadní straně ruky. Bez zapínání na suchý zip pro dokonalé anatomické uchycení. Froté materiál na palci na utírání potu.
780 Kč
Letní rukavice s designem COSTA BLANCA, s protiskluzovou výstelkou odolnou vůči nárazům. Prodyšný a elastický materiál na zadní straně ruky. Bez zapínání na suchý zip pro dokonalé anatomické uchycení. Froté materiál na palci na utírání potu.
780 Kč
Top produkty
Letní rukavice s designem KILOMETRO CERO, s protiskluzovou výstelkou odolnou vůči nárazům. Prodyšný a elastický materiál na zadní straně ruky. Bez zapínání na suchý zip pro dokonalé anatomické uchycení. Froté materiál na palci na utírání potu.
780 Kč
Letní rukavice s designem LOS MACHUCOS, s protiskluzovou výstelkou odolnou vůči nárazům. Prodyšný a elastický materiál na zadní straně ruky. Bez zapínání na suchý zip pro dokonalé anatomické uchycení. Froté materiál na palci na utírání potu.
780 Kč
Letní ponožky s designem COSTA BLANCA, lehké a prodyšné. Doplní váš vzhled a poskytnou extrémní pohodlí, vysoký výkon a jsou odolné.
360 Kč
Top produkty
Letní ponožky s designem KILOMETRO CERO, lehké a prodyšné. Doplní váš vzhled a poskytnou extrémní pohodlí, vysoký výkon a jsou odolné.
360 Kč
Letní ponožky s designem LOS MACHUCOS, lehké a prodyšné. Doplní váš vzhled a poskytnou extrémní pohodlí, vysoký výkon a jsou odolné.
360 Kč
Cyklistická čepice LA VUELTA. Dokonalá dodatečná vrstva pod přilbou a ochrana před sluncem v horkých dnech.
340 Kč
Cyklistická čepice s designem etapy SANTUARIO DEL ACEBO. Vyrobená z čerstvé a měkké bavlny, je perfektní pod přilbu i v těch nejžhavějších letních dnech. Se síťovou vložkou pro zlepšení prodyšnosti.
470 Kč
Cyklistická čepice s designem etapy COSTA BLANCA. Vyrobená z čerstvé a měkké bavlny, je perfektní pod přilbu i v těch nejžhavějších letních dnech. Se síťovou vložkou pro zlepšení prodyšnosti.
470 Kč
Top produkty
Cyklistická čepice s designem etapy KILOMETRO CERO. Vyrobená z čerstvé a měkké bavlny, je perfektní pod přilbu i v těch nejžhavějších letních dnech. Se síťovou vložkou pro zlepšení prodyšnosti.
470 Kč
Cyklistická čepice s designem etapy LOS MACHUCOS. Vyrobená z čerstvé a měkké bavlny, je perfektní pod přilbu i v těch nejžhavějších letních dnech. Se síťovou vložkou pro zlepšení prodyšnosti.
470 Kč
Dres s krátkým rukávem s prodlouženými rukávy pro ještě lepší aerodynamické vlastnosti. Extrémně lehká a trvanlivá tkanina Body Fit na zadní straně a rukávy, které zajišťují aerodynamickou jízdu a komfort během celé sportovní aktivity. Prodyšnost a ochrana je zajištěna díky perforované tkanině Rudy na přední straně.
2.830 Kč
Lehký, prodyšný, výkonný dres s krátkým rukávem s celorozepínacím zipem. Díky mikrovláknové polyesterové tkanině a střihu rukávů zaručí kvalitní výkon. Silikonový pás ve spodní části zaručuje dokonalé přilnutí k tělu během jízdy.
1.950 Kč
Letní rukavice se závodním designem a nárazuvzdorným polstrováním. Protiskluzová a polstrovaná dlaň zajišťuje prodyšnost a zároveň dokonalé anatomické přizpůsobení se jízdě.
650 Kč
Dres s krátkým rukávem s 2019 Team Slovakia designem. Rukávy jsou střiženy laserem pro ještě větší pohodlí, dres má 75 cm dlouhý zip a 3 zadní kapsy.
2.210 Kč
2019 Team Slovakia krátké kalhoty s laclem a s cyklovložkou EMAX pro dokonalé pohodlí v sedle. Jsou vyrobeny z lycry, elastické, odolné a kompresní. Mají ploché švy, které vás při jízdě neomezují a prodyšné síťové lacle. Perfektně ladí k vašemu Slovakia 2019 dresu! EMAX cyklovložka je určena pro každodenní jízdu, vhodná pro střední vzdálenosti a spinning. EMAX je evolucí cyklovložky Coolmax, kterou Santini používá již dlouhá léta, ale má vylepšenou ergonomickou konstrukci. Anatomický tvar a perforovaná pěnová vrstva s rozmanitou hustotou dělají z této cyklovložky ideální volbu zejména na střední vzdálenosti.
2.570 Kč
Vynikněte v extrémních podmínkách. Ideální do zimy a deště. Návleky na tretry ochrání před ostrým studeným vzduchem. S neoprénovou tkaninou a tepelně upravenými švy. Velcro voděodolný zadní zip zajišťuje pevné uchycení kolem boty. Obsahuje zadní reflexní vložku na jízdu ve tmě. Ochrání vás, i když musíte trénovat bez ohledu na to, jak špatné je počasí.
1.430 Kč
Bojujte proti silnému větru. Bunda vhodná na ochranu před nepříznivým počasím. Pečlivě navržena, vyrobena z látky značky Everest.
1.530 Kč
Bojujte proti silnému větru. Bunda vhodná na ochranu před nepříznivým počasím. Pečlivě navržena, vyrobena z látky značky Everest.
1.530 Kč
Bojujte proti silnému větru. Bunda vhodná na ochranu před nepříznivým počasím. Pečlivě navržena, vyrobena z látky značky Everest.
1.530 Kč
Stylové cyklistické kalhoty, které svým designem oslavují mistrovství světa v roce 1974 (jsou navrženy tak, aby odpovídaly příslušnému dresu). Vyrobeny z materiálu Thunderbike Power a se speciální kompresí. Poskytují prodyšnost a pohodlí, mají cyklovložku Git Evo, která je vhodná na velice dlouhé jízdy.
2.860 Kč
Cyklistické kalhoty s designem duhových pruhů na počest mistrovství světa 1987. Navrženy s maximálním komfortem, obsahují silikonové zakončení, které zajistí pevné uchycení během jízdy. Obsahují gelovou cyklovložku Git Evo, která je určena na ty nejdelší jízdy.
2.860 Kč
Cyklistické kalhoty připomínající mistrovství světa v roce 1953. Stylově navrženy tak, aby odpovídaly dresu Lugano s duhovými pruhy vytištěnými na síťovaném laclu. Poskytují extra prodyšnost a pohodlí. Obsahují gelovou cyklovložku Git Evo, která je určena na ty nejdelší jízdy.
2.860 Kč
Eddy Merckse-ho ohromující vítězství mistrovství světa v roce 1974. Útok na předposlední kolo mu zajistil, aby se stal prvním jezdcem, který vyhrál dvě velké turné a mistrovství světa ve stejném roce. Tento speciálně navržený dres poskytuje maximální pohodlí. Zahrnuje zip s duhovými pruhy, tak i tištěný štítek na zadní kapse. Vyroben z lehké tkaniny Kenobi na přední straně, z materiálu Shantung na zadní straně a rukávy ve střihu Bodyfit.
2.470 Kč
Navrženy s ohledem na pohodlí a styl. Inspirován vítězstvím Stephen Roche v mistrovství světa v roce 1987. Dres obsahuje speciálně navržené zipy z duhových proužků. Vytištěný štítek sešitý na zadní kapse vysvětluje, jak Roche vyhrál závod po silnému útoku v posledním kole a sprintu pro vítězství z vybrané skupiny na posledních 300 metrů. Vyroben z lehké tkaniny Kenobi na přední straně, materiál Shantung na zadní straně a rukávy ve střihu Bodyfit.
2.470 Kč
Speciální edice dresu věnovaná vítězství Fausta Coppiho v roce 1953. Pohodlný a stylový s elegantním duhovým zipem. Navíc tištěný štítek popisuje příběh tohoto ročníku závodu, kde Coppi zbývajících 90 km vyhrál o více než 6 minut. Dres je vyroben z lehké tkaniny Kenobi na přední straně, z materiálu Shantung na zadní straně a rukávy ve střihu Bodyfit. Trojitá zadní kapsa, ideální pro ukládání gelů a tyčinek.
2.470 Kč
Plně zipový tričko s designem UCI World Champion, vyrobené z lehké tkaniny Kontatto vpředu, tento krátký rukávový dres obsahuje rukávy a rukávy v materiálu Cyber ​​Rider, neuvěřitelně lehký, prodyšný a roztažitelný! Hrubé řezné rukávy jsou vyrobeny z neuvěřitelně elastické a pohodlné látky Bodyfit. S užitečným dlouhým zipem a trojitým zadním kapsářem, ideální pro ukládání gelů a barů!
2.210 Kč
Klasický design a moderní styl. Vyroben z vlněné příze, je charakteristický duhovou barvou na pravém rameni a detaily, jako jsou síťové vložky po stranách a elastické manžety, které mohou obohatit již sofistikovaný design. S praktickým a pohodlným dlouhým zipem.
4.130 Kč
Verze nového dresu UCI World Champion z kategorie Masters. Úplně nový design s barvami duhy střídající se s bílými pruhy. Dres s krátkým rukávem Master World Champion s celorozepínacím zipem vyroben z látky Kontatto v přední části, s elastickými rukávy a zadní část z materiálu Cyber Rider. Trojitá zadní kapsa, ideální na ukládání gelů a tyčinek.
2.210 Kč
Prodyšný a lehký dres, poskytuje výjimečný komfort na kole. Pečlivě navržena trojitá zadní kapsa poskytuje dostatečný úložný prostor. Duhové pruhy na přední a zadní straně pro stylový kontrast.
2.830 Kč
Prodyšný a lehký dres, poskytuje výjimečný komfort na kole. Pečlivě navržena trojitá zadní kapsa poskytuje dostatečný úložný prostor. Duhové pruhy na přední a zadní straně pro stylový kontrast.
2.050 Kč
Zimní kalhoty vyrobeny z vodotěsné termo látky. Zajišťuje, že při jízdě zůstanete v suchu, teple a pohodlí. Nenápadné, ale stylové duhové pruhy na levém lýtku zdokonalují vzhled kalhot. Nesmí chybět ve vaší zimní výbavě.
3.870 Kč
Závodní rukavice z řady Rainbow s protiskluzovou ochranou na dlani. Vysoce prodyšné a lehké, jsou ideální na letní jízdy. Poskytují neuvěřitelný komfort s jedinečným designem UCI.
650 Kč
Závodní rukavice z řady Rainbow s protiskluzovou ochranou na dlani. Vysoce prodyšné a lehké, jsou ideální na letní jízdy. Poskytují neuvěřitelný komfort s jedinečným designem UCI.
650 Kč
Tradiční závodní čepice s kšiltem pro cyklisty. S prodyšnou síťovou vložkou, která vás chrání před přehřátím. Obsahuje také šitý barevný pás UCI na špičce čepice.
520 Kč
Vysoce profilované lehké a prodyšné ponožky. Umožňují rychlé odpařování nadměrné vlhkosti. Vyrobeny z Q-Skin vláken, jsou antialergické a zamezují vzniku zápachu. S designem duhy.
340 Kč
Vysoce profilované lehké a prodyšné ponožky. Umožňují rychlé odpařování nadměrné vlhkosti. Vyrobeny z Q-Skin vláken, jsou antialergické a zamezují vzniku zápachu. S designem duhy.
340 Kč
Měkké tričko vyrobeno z elastické bavlny a lycry, ideální na volný čas. S potiskem týmových log na přední i zadní straně.
750 Kč
Dres s dlouhým rukávem vyroben z tkaniny Hotwind v termo zimním provedení. Dres má silikonový pás, který ho stabilně drží na místě. Na zadní straně se nachází trojitá kapsa pro všechny vaše drobnosti.
2.570 Kč
Dres s dlouhým rukávem vyroben z tkaniny Hotwind v termo zimním provedení. Dres má silikonový pás, který ho stabilně drží na místě. Na zadní straně se nachází trojitá kapsa pro všechny vaše drobnosti.
2.570 Kč
Dres s krátkým rukávem s prodlouženými rukávy pro ještě lepší aerodynamické vlastnosti. Extrémně lehká a trvanlivá tkanina Body Fit na zadní straně a rukávy, které zajišťují aerodynamickou jízdu a komfort během celé sportovní aktivity. Prodyšnost a ochrana je zajištěna díky perforované tkanině Rudy na přední straně.
2.830 Kč
Lehká skládací vesta vyrobena ze Skin materiálu na přední straně a se síťovinou na zadní straně. Použité materiály zaručují vysokou životnost a skvělý výkon.
1.950 Kč
Lehká skládací vesta vyrobena ze Skin materiálu na přední straně a se síťovinou na zadní straně. Použité materiály zaručují vysokou životnost a skvělý výkon.
1.950 Kč
Cyklistické kalhoty bez laclu pro dámy a s materiálem thunderbike power lycra. Použitá W-max cyklovložka zajistí maximální komfort.
2.050 Kč
Cyklistické kalhoty s laclem a materiálem thunderbike power lycra. Použitá E-max cyklovložka zajistí maximální komfort.
2.310 Kč
Zimní zateplené kalhoty v závodním designu jsou ideální na dlouhé jízdy v chladném počasí. S E-max cyklovložkou, která zabezpečí maximální komfort a se síťovinou pro větší prodyšnost.
2.860 Kč
Letní rukavice se závodním designem a nárazuvzdorným polstrováním. Protiskluzová a polstrovaná dlaň zajišťuje prodyšnost a zároveň dokonalé anatomické přizpůsobení se jízdě.
650 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze