TREK PRO

 
 
 
  • info@proficyklodresy.cz
  • 00420 570 075 476 (9:00 - 16:00)
 
 
 
 

Originál cyklo oblečení TREK

 
 
Originál cyklo oblečení TREK
další kategorie
 
 

Originál cyklo oblečení TREK

Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
Dostupnost
Filtruj podle dostupnosti produktů
VELIKOST
Dětská velikost
 
 

Originál cyklo oblečení TREK

Seřadit podle: Řadit sestupně
Zobrazuji :
 
Zimní cyklistická bunda odolná větru i vodě z materiálu Windstopper do chladného počasí. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
5.040 Kč
Dres s dlouhým rukávem je z prodyšného Hotwind thermofleece materiálu, který má fleecová vnitřní stranu pro extra hřejivost a lepší odvod potu. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
2.772 Kč
Vesta je navržena pro World Tour jezdce jako součást cyklistického oblečení do chladného a větrného počasí. Má přiléhavý závodní střih, ale na rozdíl od dresu nebo bundy nepůsobí příliš stažlivě. Přední strana je vyrobena z větruodolného materiálu Windstopper®, který poskytuje i částečnou ochranu před deštěm.
2.100 Kč
Cyklistický dres TREK - SEGAFREDO FLUO vhodný pro pány i dámy.
2.100 Kč
Zimní cyklistická bunda odolná větru i vodě z materiálu Windstopper do chladného počasí. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
5.040 Kč
Zateplené cyklistické kalhoty z pružného materiálu jsou speciálně navrženy pro profesionální cyklisty do chladného počasí. Design týmu TREK - SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
3.080 Kč
Cyklistický dres s dlouhým rukávem je z prodyšného Hotwind thermofleece materiálu, který má flisovou vnitřní stranu pro extra hřejivost a lepší odvod potu. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
2.772 Kč
Cyklistická vesta je navržena pro World Tour jezdce jako součást cyklistického oblečení do chladného a větrného počasí. Má přiléhavý závodní střih, ale na rozdíl od dresu nebo bundy nestahuje. Přední strana je vyrobena z větruodolného materiálu Windstopper®, který poskytuje i částečnou ochranu před deštěm.
2.100 Kč
Klasická plátěná cyklistická kšiltovka poskytuje ochranu před sluncem, chladem i větrem. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
420 Kč
Návleky na ruce jsou určeny do chladných a suchých podmínek. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
980 Kč
Cyklistické rukavice z elastické tkaniny Lycra. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
1.060 Kč
Cyklistické kalhoty s laclem z pružného, tvarovaného funkčního vlákna Thunderbike Power Lycra. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
2.380 Kč
Cyklistický dres s krátkým rukávem z lehké a prodyšné tkaniny z mikrovlákna. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
2.100 Kč
Cyklistický dres s krátkým rukávem z extrémně lehké a odolné textilie BodyFit a z prodyšného materiálu Rudy. Design týmu TREK SEGAFREDO a kvalita značky SMS SANTINI jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty.
2.660 Kč
Láhev BONTRAGER 2017.
260 Kč
Cyklistický dres TREK - SEGAFREDO WHITE 2017 vhodný pány i dámy. Ideální všechny, kteří požadují nejvyšší kvalitu.
2.100 Kč
Dětské cyklistické kalhoty TREK 2017 ty nejmenší sportovce.
1.400 Kč
Dětský cyklistický dres TREK 2017 ty nejmenší sportovce.
1.400 Kč
Detské veľkosti
Cyklistický dres TREK - SEGAFREDO FLUO 2017 vhodný pány i dámy. Ideální všechny, kteří požadují nejvyšší kvalitu.
2.100 Kč
Návleky na ruce - rukávky TREK - SEGAFREDO 2017 .
980 Kč
Cyklistické kalhoty TREK SEGAFREDO 2017 vhodné pány i dámy. Ideální všechny kteří požadují nejvyšší kvalitu.
2.520 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze