CASTELLI COMPETIZIONE 2 KIT
Nákupem ušetříte 25%
25%
3489,00 Kč
2609,00 Kč
Popis
Kalhoty, které sice v ničem nevynikají, ale jsou dobré ve všem
Vložka KISS Air 2 pro celodenní pohodlí
Materiál Affinity Pro Lycra® na vnitřním panelu kalhot má skvělou elasticitu a zároveň drží tvar, ale neroztahuje se
Materiál aerodynamiku
Ukončení kalhot bez obšití s integrovaným silikonem
Ploché švy
Reflexní detaily na zadním dílu
Ochranný faktor UPF 50+
Teplotní rozsah: 15-35°C
Hmotnost: (M) 1 />
Tyto krátké kalhoty jsme vyvinuli tak, abychom nabídli maximum technologií z naší nejvyšší řady pro profesionály za přijatelnou cenu. Jsou to skvělé pohodlné výkonnostní krátké kalhoty, které zvládnou i víkendové závody. Větší část kalhot je vyrobena z texturovaného materiálu Vortex. Použili jsme široké, elastické ukončení kalhot s integrovaným silikonem, díky čemuž kalhoty bezpečně a pohodlně sedí. Vložka KISS Air2 je téměř tak pohodlná, jako naše top vložka, ale za mnohem příznivější cenu. Vylepšili jsme šle: na zádech jsou síťovinové kvůli prodyšnosti, přední část šle je z lehkého elastického materiálu, díky čemuž jsou pohodlné i při celodenním nošení. Neuchopitelným prvkem, který oceníte nejvíce je naše schopnost zkombinovat to do střihu, který dokonale sedí a to díky vývojovému týmu Castelli.
Tyto krátké kalhoty jsou výsledkem naší snahy přinést co nejvíce z know-how Castelli ve formě dostupného výkonnostního kousku, který se stane součástí vašeho cyklistického šatů.
Detaily
- MATERIÁL: Polyamid, Polyester, Elastan
- POHLAVÍ: pánské
- :
Značka
Castelli nachází své kořeny v roce 1876 v srdci Milána a je spojeno se jménem špičkového krejčího Vittore Gianni. První cyklistický oděv byl vyroben v roce 1910 pro mistra světa a pětinásobného šampiona Giro d´Italia - Alfreda Bindu.