Vrácení / Reklamace

Pokud jste si objednali zboží, které Vám nesedí nebo není úplně podle Vašich představ, umožníme Vám vrácení zboží do 30 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu.


Vrácení zboží

Kupujúci má právo podle § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. odstoupit od smlouvy do 30 pracovních dní od převzetí zboží.

Pokud se tak kupující rozhodne, konktaktuje nás e-mailem formou reklamačního formuláře a uvede v něm číslo faktury (daňového dokladu), datum doručení zásilky a číslo účtu pro vrácení peněz.

Následně kopii reklamačního formuláře přiložte k výrobku. Zboží můžete vrátit prostřednictvím Packety (Zásilkovny). Při odevzdávaní balíku v Packetě (Zásilkovně) sdělte náš vratkový kód: 904 81 768. Na základě uvedeného kódu Vám bude vytištěn štítek, který se nalepí na balík a balík bude následně zaslán na naši pobočku. 

Zboží nám můžete vrátit i poštou na adresu CYCLESTORE s.r.o. (prodejna), Pri vinohradoch 9797/269A, 831 06 Bratislava, Slovensko. Prosíme, abyste nám balík zaslali doporučeně.

Odstoupení od smlouvy je možné jen v případě dodržení těchto podmínek:

·         vrácení zboží proběhne po předchozím písemném informování,

·         zboží musí být nepoškozené, kompletní, bez známek užívání nebo opotřebení a v původním obalu,

·         náklady za přepravu zboží k dodavateli nese v plné výši kupující s výjimkou vratkového kódu od Packety (Zásilkovny).  

  Peníze za zboží Vám budou vráceny převodem na uvedené číslo účtu, a to nejpozději  do 30 dní od obdržení vráceného zboží.

Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZADARMO. V případě, že po vrácení zboží objednávka více nedosahuje výše 1899 Kč, stejně jako při vrácení celé objednávky, se suma určená na vrácení sníží v souladu se Všeobecnými obchodními podmínkami o náklady na doručení ve výši 99 Kč v případě doručení kurýrem, nebo 49 Kč v případě vyzdvihnutí balíku z výdejního místa Packeta.